Beylikduzu Evden Eve Nakliyat olsun tüm nakliye hizmetleri olsun taşınacak tüm eşyaların hasarsız ve güvenli bir şekilde bulunduğu yerden taşınacağı yere götürülmesği o eşyaların kaliteli malzemelerle ambalajlanması kadarambalajlamayı yapacak klşinşin teccrübesine bağlıdır. Kalitesli bir ambalaj malzemesi kullanılsa dahi ambalajlama eğer düzgün ve sağlıklı şekilde yapılmamışsa eşyaların zarar görme oranı o kadar artmaktadır.

Uzman ellerden düzgün ceyapılan ambalajlama sistemi bir nakliyede en dikkat edilmesi gereken husustur. Cam eşyaların itina ile2QZlbTq-225x300 sarılması kolilere yerleştirilmesi sarsıntıya karşı köpüklerle veya havalı baloncuklu ambalaj malzemesi ile desteklenmesi batlama yapıldıtan sonra uyarı yazısı yaılması araca ona göre yüklenmesi gerekmektedir.

Ev Taşımacılığı Sırasında Elektronik Eşyaların ( Televizyon, bilgisayar, dvd, ses sistemleri ) ve Beyaz Eşyaların ( Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinası, fırın vb.) ambalajlanması ve paketlenmesi sırasında eşyaların çizilmemesine dikkat edilmeli ona göre ambalajj malzemesi seçilmelidir.

Ofis, Kurumsal ve Fabrika Taşımacılığı sırasında da ambalajlanacak büro eşyalarının paketlenmesine dikkat edilmeli elektronik ve digital aletlerin büro gereçlerinin türüne göre dikkat edilerek ambalajlanması gerekmektedir.