Gürpınar Evden Eve Nakliyat

Gürpınar evden eve nakliyat firmamız 2004 dan bu yana gerek Gürpınar da gerekse Yurt çağında yapmış olduğu başarılı evden eve nakliyat çalışmalarıyla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıstır.

Geride bırakmış olduğumuz kaliteli referanslarla bu başarıyı perçinleştirerek günümüzde nakliyat piyasasında aranılan bir nakliye firması özelliğine bürünmüştür.

Uzman kadrosu yaygın araç filosu ve yetki belgelerinin tamamını tamamlamış olması diğer nakliye şirketlerinden sıyrılan firmamız yapacak olduğunuz taşınma işlemlerinde güvenliğe büyük önem vererek eşyalarınızın nakli esnasında olabilecek sorunlara karşı sigortalı taşıma yapmaktadır.

Merkezi Gürpınar olduğundan dolayı bu bölgede ki taşınma faaliyetlerinde ücretsiz ekspertiz hizmeti sunan şirketimiz eşyanın hassasiyetine göre ambalaj malzemesi ve eşyaya göre araç temini konularında sizleri bilgilendirmektedir.

Gürpınar Nakliyat olarak olarak yurtiçi evden eve nakliyat veya ofisten ofise taşınmalarınızda, eşyalarınızın büyük bir dikkatle ve en yüksek kalitede taşınacağına garanti veriyoruz. Gürpınar Taşınma öncesinde müşterilerimize ücretsiz olarak sunduğumuz “Exper Sistemi” ile eşyalarınız tespit edilir. Ayrıca, eşyalarınız firmamız tarafından ücretsiz sigortalanır. Her türlü Nakliyat sorunlarınız için Gürpınar Evden Eve Nakliyat sizlerle birlikteyiz..

1- Öncelikle mobilyalarınızdan sökülecekler tespit edilip dikkatli şekilde şökülür. Sökülme işlemi tamamlanan mobilya ve dolaplar özel ambalaj malzemeleri ile paketlenir.. Koltuklar, mobilyalar ve beyaz eşyalarınız battananiye ile sarılır, yataklarınız özel yatak posetlerine sarılır. Ambalajlı olarak taşımaya hazırlanılır ve kamyona yüklenir. Taşınılacak yeni adreste de ambalajlı olarak çıkarılır. İndirilen eşyalar odalara göre daireye yerleştirilir. Ambalajları ve ipleri çözülür.

2- Buzdolabı, fırın, çamaşır, bulaşık, kurutma makinesi, bombeli camlı vitrin gibi hassas taşıma gerektiren eşyalarınız havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp iple bağlanır.

3- Yatak odası gardıropları da monte ettikten sonra kulp çıkıntısı, ayar vidaları, camlı kısımları ve menteşeleri olması nedeni ile kamyonda çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlanır. Gidilecek yeni evde tekrar mobilyaların montajı yapılır.

4- Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir. Mobilyalarınız diğer tarafta yerleşince tekrar yerlerine konulur. Bizden sonra size vitrin içinde kendi ihtiyacınıza göre yerleştirmeniz kalır.

5- Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.

6- Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

7- Taşınmadan dolayı kaynaklanan arızalar tamir edilebilirse tamir; tamiri mümkün değilse bulunabilen bir şey olması kaydı ile yenisini alıp müşteriye teslim ediyoruz.