Türkiye´nin her yerine ev taşımacılığı sunmakta olan firmamız İstanbul İzmir arasında da bu hizmetini sağlamaktadır. Özellikle her hafta İstanbul İzmir arası evden eve nakliyat hizmetleri sunan firmamız bu alanda önemli adımlar atmıştır. İstanbul İzmir evden eve nakliyat bölüme adapte olan firmamız 1985 yılından bu yana büyük önem vermektedir. Türkiye´nin köklü nakliyat şirketlerinden biri olan firmamız profesyonel elemanları ve geniş araç filosu ile İstanbul İzmir arasında taşımacılık hizmetleri sunmaktadır.nakliyat_r3_c3

Ülkemizin her noktasında taşımacılık işlemleri sunmakta olan Beylikdüzü nakliyat günümüz nakliyat koşulları çerçevesinde başarıdan başarıya koşmaktadır. Çalıştırılan elemanlardan tutun, araç filosuna kadar her konuda uzman olan firmamız müşteri memnuniyetini her zaman sağlamaktadır. Aynı zamanda Türkiye´de geniş sigorta hizmetide sağlayan firmamız bu açıdan da siz değerli müşterilerimize büyük avantajlar sağlamaktadır. Çalışma koşullarını her zaman iyileştiren hatta daha üst seviyeye taşıyan firmamız özellikle İZMİR bölgesinde asansörlü taşımacılık hizmeti ile bunu tüm Türkiye´ye kanıtlamıştır.

Beylikdüzü nakliyat bir dünya markası olup her alanda başarıdan başarıya koşmaktadır. Firmamız ev taşıma hizmetlerine 1985 yılından beri sürdürmektedir.